14 December, 2019
hh

Otwarcie Ariana Grande Polska

Witamy serdecznie wszystkich na ponownym otwarciu fanklubu Ariana Grande Polska, który jakiś czas temu musiał zakończyć swoją działalność. Dziś ze zdwojoną siłą i chęcią do pracy zaczynamy od nowa – niestety, dotychczasowa baza naszej działalności, strona www.Ariana-Grande.pl została usunięta z naszego hostingu, a wszystkie zgromadzone materiały wraz z nią. Dlatego też zmuszeni zostaliśmy do funkcjonowania na innej domenie, ArianaGrande.pl.

Przy nadmiarze obowiązków póki co nie jesteśmy w stanie zaktualizować wszystkich działów naszej strony (w tym galerii) i podejmiemy te operacje w czasie wolnym. Prosperowanie naszego centrum opierało się będzie na tych samych zasadach co poprzednio – najważniejsze, obszerne artykuły trafiały będą na stronę, natomiast pozostałe “szybkie newsy” znajdziecie na naszym facebooku (prawa kolumna na samej górze) i twitterze.

Jedną z nowości, które chcemy zaproponować naszym czytelnikom to dział – “Grande Rares”, na którym to poznać będziecie mogli bardziej prywatne oblicze Ariany Grande. Dział wzbogacany będzie co jakiś czas przeróżnymi “opowieściami” dotyczącymi poszczególnych dziedzin życia wokalistki, jej relacji z poszczególnymi osobami czy różnych innych ważnych wydarzeń, o których nie przeczytacie nigdzie indziej. Surowo zabraniamy kopiowania zamieszczonych informacji.

Mamy nadzieję, że dojdziemy do najlepszej formy i fanklub w dalszym ciągu będzie funkcjonował tak jak w czasie swojej świetności. Pozdrawiamy, zespół AGTeam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.