22 September, 2020
hh


Plotka: ”No Tears Left To Cry” to tytuł nowego singla Ariany Grande?

Już pod koniec miesiąca nastąpi premiera pierwszego singla Ariany Grande z nowego albumu. Do tej pory piosenkarka nie wypowiedziała się na ten temat, lecz według fanów zabawiających się w detektywów, dyskretnie zdradziła tytuł nowego utworu.

Powiązane
Scooter Braun potwierdza doniesienia o premierze nowego singla Ariany

Trzy tygodnie temu jeden z fanów, który jak twierdzi, miał dostęp do informacji dotyczących nowego singla Ariany Grande, zdradził, że nazywa się on ”No Tears Left To Cry” i jest w ”szybkim” tempie. W niedzielę piosenkarka została dostrzeżona przez paparazzi w koszulce z dokładnie takim samym napisem oraz wrzuciła na Instagram Stories zdjęcie, na którym umieściła emoji łzy, nawiązujące według fanów do odkrytego przez nich tytułu, i je usunęła.

”Mój przyjaciel ma kuzyna, który pracował z Arianą przy jej nowym teledysku. Powiedział, że kręcili go do piosenki zatytułowanej ”No Tears Left To Cry” i ma w nim siwe włosy”.

Warto wspomnieć, że w 2016 roku Grande w dokładnie taki sam sposób zdradziła tytuł jej ostatniego krążka ”Dangerous Woman” przed oficjalnym ogłoszeniem.

Atmosferę podgrzały również publikacje makijażysta i fryzjera wokalistki na Instagramie, kilka godzin po rozprzestrzenieniu się teorii fanowskiej o domniemanym tytule, którzy w opisach umieścili tajemnicze emoji łzy.

Czy właśnie tak nazywa się nowy utwór Ariany Grande, który usłyszymy już 27 kwietnia? Stay tuned.