13 December, 2019
hh

Ariana przedłużyła nagrywanie odcinka The Tonight Show, aby każdy fan mógł wziąć w nim udział

Zeszłej nocy wyemitowany został specjalny odcinek The Tonight Show z udziałem Ariany Grande. Piosenkarka zawładnęła show w całości, udzielając wywiadu, występując i biorąc udział w skeczach.

Jednym z elementów odcinka było wideo, w którym Grande zaskakiwała swoją obecnością fanów, którzy nieświadomi tego, że jest wśród nich, wykonywali covery jej utworów. Producent programu Mike DiCenzo zdradził, że na prośbę Ariany, pomimo zgromadzenia wystarczającego materiału do odcinka, dalej filmowano reakcję jej fanów na jej niepodziewane pojawianie się, aby każdy kto się pojawił w studiu, został nagrany.

”Nagrywaliśmy Fan Surprise zeszłej nocy z Arianą. W pewnym momencie nasz reżyser powiedział, że mamy wystarczającą ilość materiału, więc możemy kończyć, ale Ariana nalegała, aby wszyscy jej fani, którzy przyszli, mieli niespodziankę, więc nagrywaliśmy kolejne 45 minut. Ona jest najlepsza” – napisał na Twitterze. ”To czego nie zobaczycie po każdej niespodziance [w odcinku], to to, że Ariana rozmawiała z każdym z fanów kilka minut, wypytując o ich życie, kariery etc”.

Zobacz Fan Surprise wideo poniżej!