27 May, 2020
hh

Przemysł muzyczny staje za Arianą Grande. ”Utrata jej jest wielkim błędem Grammy Awards”

Przemysł muzyczny staje za decyzją Ariany Grande, która postanowiła, że nie pojawi się na Grammy Awards z powody różnic twórczych z producentem show Kenem Ehrlich.

Magazyn THR porozmawiał na imprezie Billboard Power 100 z wielkimi nazwiskami w branży muzycznej o decyzji wokalistki.

Scott Borchetta, dyrektor generalny wytwórni Taylor Swift, Big Machine Records, powiedział, że strata Grande jest wielkim błędem.

”Wielkim błędem jest to, że na gali nie będzie #1 przeboju na świecie. Wstyd. To nigdy nie powinno się wydarzyć. Jeśli chcesz największego artystę na świecie, musisz uwierzyć jego wizji artystycznej.”

Powiązane: Ariana Grande odpowiada producentowi Grammy: ”Nie kłam”

Daniel Glass, kierownik muzyczny wchodzący w skład sztabu Childisha Gambino, przyznał, że było mu przykro, że Grande mogłaby się nie pojawić.

”To najlepsza noc w roku w przemyśle muzycznym. Ona jest największą popową artystką w tej chwili, a może i nawet największym popowym artystą. Mam nadzieję, że jakoś to rozwiążą.”

Menadżer Post Malone, Dre London, dodał z kolei, że “Był w szoku, ponieważ czekał na jej występ.”

Mimo decyzji Ariany, przewodniczący Akademii, Neil Portnow, przyznał, że wokalistka wciąż ma z jego strony otwarte okno na występ.

W wywiadzie dla EXTRA powiedział: ”Kochamy Arianę, jest niesamowitym artystą. W tym roku zdobyła wiele świetnych nominacji i wiele razy pojawiała się na gali.”

W tym roku artystka zdobyła dwie nominacje: Best Pop Vocal Album oraz Best Pop Solo Performance i według Forbes odniesie zwycięstwo. W nowym artykule magazyn wróży piosenkarce, że album ”Sweetener” zgranie nagrodę za Best Pop Vocal Album.

POPULARNE ✪

Ariana Grande wygra dwie nagrody Grammy według Rolling Stone, People i Gold Derby