Rolling Stone: Ariana Grande – Bóg jest tą kobietą


 

M   12 Styczeń 2019   Inne


Rolling Stone: Ariana Grande – Bóg jest tą kobietą”Po wielkiej tragedii, została zmuszona do szybkiego dorośnięcia publicznie. Teraz przekształca cały zamysł tego, jak powinny funkcjonować gwiazdy popu.”

Rolling Stone opublikował na łamach swojej strony internetowej nowy artykuł poświęcony Arianie Grande, doceniając, jak skutecznie rozwija się w zdominowanym rynku muzycznym przez muzykę hip-hopową i zmienia funkcjonowanie gwiazd popu.

”Kto by pomyślał, że Ariana stanie się porywającym artystą walczącym o przekształcenie idei funkcjonowania gwiazd popu? Okazuje się, że pod powierzchnią, Grande w sercu jest niezwykle dziwaczna — oglądanie jej teraz jest, jak scena z horroru, gdzie królowa balu wyciąga siekierę. Nieustannie tworzy historię, dopełniając triumf ”Sweetener” następcą ”Thank U, Next” — czytamy.

”Po swoim ogromnym 2018 roku, poluje na jeszcze większą grę w 2019 roku z jej światową trasą koncertową i nową muzyką, gotową do walcowania. Nikt nie może przewidzieć jej następnego ruchu. Wszystko, co wiemy, to to, że Grande w końcu staje się tym, kim naprawdę jest.”

”Jej nową strategią jest wydawanie piosenek za każdym razem, kiedy ma na to ochotę lub ma coś do powiedzienia — królowa popu ze spontanicznością hip-hopowego artysty. Szybko wydała “Imagine“ po “thank u, next“, a teraz robi to samo z jej następnym singlem “7 Rings.“

Magazyn podkreślił, że Grande od początku wydawała się idealną gwiazdą pop, jakby była “stworzona w laboratorium, jako idealny popowy robot.”

“Zawsze było w niej coś cudownie nieokreślonego. Teraz pozwala sobie na wszystko. Innymi słowy, jak kiedyś spiewała: “To jest ta część, w której się uwalnia.”

Przeczytaj pełny artykuł na stronie Rolling Stone