Rolling Stone: ”Ariana Grande udowadnia z ”thank u, next”, że jest nowym rodzajem gwiazdy popu”


 

M   11 Listopad 2018   Inne


Rolling Stone: ”Ariana Grande udowadnia z ”thank u, next”, że jest nowym rodzajem gwiazdy popu”Dokładnie tydzień temu, 4 listopada, Ariana Grande niespodziewanie wydała singiel thank u, next zapowiadający jej piąty album o tym samym tytule. Utwór odniósł wielki sukces, co nie umknęło uwadze szanowanym magazynom na całym świecie.

Powiązane
”thank u, next” piąty raz z rzędu pobiło rekord najczęściej odtwarzanej żeńskiej piosenki na Spotify

Piosenka oprócz uzyskania wysokich wyników w serwisach cyfrowych z muzyką, otrzymała dobre recenzje od magazynów tj. Billboard, Rolling Stone, Forbes, Out, Vogue czy Pitchfork, który nazwał ją ”najlepszym nowym utworem” w swoim zestawieniu.

POPULARNE ✪

Ariana Grande zdobywa trzeci numer 1 w Wielkiej Brytanii z ”thank u, next”

Poniżej zebraliśmy fragmenty recenzji i artykułów dotyczących singla!

Rolling Stone: ”Ariana Grande udowadnia z ”thank u, next”, że jest nowym rodzajem gwiazdy pop.”

”Niepodziewany singiel Grande był odtwarzany dwukrotnie więcej, niż jakakolwiek piosenka w tym tygodniu, osiągając poziom sukcesu, który omija jej rówieśników.”

”Ariana Grande jest artystką, w przypadku której nowe zasady nie mają zastosowania. W przeciwieństwie do wielu jej rówieśników, Grande nie jest zależna od radia, żeby osiągać wysokie liczby.”

”Ten błyskawiczny komercyjny sukces gwiazdy popu jest dobrym znakiem: Muzyka nie sprawia takiej przyjemności, jeśli tylko raperzy ze sobą konkurują.” (więcej)

Billboard: ”Z “thank u, next” Ariana Grande pokazuje jak rozwijać się jako gwiazda popu w hip-hopowej, muzycznej gospodarce.” (więcej)

Apple Music: ”Królowa R&B-pop przeżyła trudne kilka miesięcy w 2018 roku.. i wciąż jedyne, co ma w sobie, to miłosierdzie i łaska.”

Out Magazine: ”Jeśli ktokolwiek może przekształcić głośne rozstanie celebrytów w popowe złoto, jest to przyszły zwycięzca Pokojowej Nagrody Nobla, Ariana Grande. To niewątpliwie jeden z największych hymnów o rozstaniach i certyfikowany 100x platyną bop.”

Forbes: ”To piękny kawałek muzyki. Jeśli ta kobieta może nie tylko przetrwać to, co zesłał jej los, ale i wyjść z tego z takim przesłaniem, jest nadzieja dla nas wszystkich.”