”No Tears Left To Cry” debiutuje na 3 miejscu Billboard Hot 100 w USA i 1 miejscu w Australii


 

M   30 Kwiecień 2018   Notowania


”No Tears Left To Cry” debiutuje na 3 miejscu Billboard Hot 100 w USA i 1 miejscu w AustraliiNowy singiel Ariany Grande, ”No Tears Left To Cry”, zadebiutował na podium najnowszego notowania Billboard Hot 100 w USA, będąc największym kobiecym debiutem w 2018 roku.

”No Tears Left To Cry” odnotowało 346,000 unitów sprzedanych w pierwszym tygodniu (w tym 100,000 kopii w czystej sprzedaży), debiutując na 3 miejscu Billboard Hot 100, zestawienia najlepiej sprzedających się piosenek w Stanach Zjednoczonych. To dziewiąty singiel Grande, który dostał się do Top 10 tego zestawienia oraz szósty (i pierwszy solowy!), który zadebiutował w pierwszej dziesiątce. Tym samym, Grande stała się szóstą artystką wraz z Rihanną i Lady Gagą, której 6 utworów zadebiutowało w pierwszej dziesiątce tego notowania.

Oprócz tego, Ariana stała się również jedynym artystą w historii, którego lead-single z pierwszych czterech albumów zadebiutowały w Top 10 Billboard Hot 100 (#10 ”The Way”, #3 ”Problem”, #10 ”Dangerous Woman”, #3 ”No Tears Left To Cry”). Wszystkie single sprzedały ponad 100 tys. kopii w czystej sprzedaży bez streamingu w pierwszym tygodniu.

Dobre wieści napływają również z Australii, gdzie najnowszy przebój Grande zadebiutował na 1 miejscu Aria Singles Chart, notowania najlepiej sprzedających się singli w tym kraju. To pierwszy utwór piosenkarki, który osiągnął taki wynik w tym kraju.