Nowy singiel Ariany Grande, ”No Tears Left To Cry”, z wysokim debiutem w Europie


 

M   27 Kwiecień 2018   Muzyka / Notowania


Nowy singiel Ariany Grande, ”No Tears Left To Cry”, z wysokim debiutem w EuropieOd premiery nowego singla Ariany Grande, ”No Tears Left To Cry”, minął już tydzień i wiele organizacji zajmujących się publikowaniem cotygodniowych zestawień najlepiej sprzedających się piosenek w danym kraju udostępniły już najnowsze notowania.

Singiel w dniu premiery ze szturmem wdarł się na szczyt notowań iTunes najlepiej sprzedających się piosenek na świecie i Europie, spędzając na nich pełny tydzień i okupował 1 miejsce w zestawieniu najczęściej odtwarzanych piosenek na świecie w Apple Music i 2 w Spotify.

Wysokie wyniki w serwisach streamingowych przeniosły się na oficjalne wyniki w oficjalnych notowaniach na najważniejszych europejskich rynkach. W do tej pory opublikowanych zestawieniach, utwór zadebiutował na 1 miejscu w Irlandii, Grecji, Czechach, Słowacji i Norwegii (pierwszy #1 w tym kraju), a także na 2 w Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwajcarii (pierwszy Top 5) i Niemczech (pierwszy singiel Top 10), 4 we Francji (pierwszy singiel Top 5) i Holandii, 6 we Włoszech i Danii, 7 w Finlandii, 9 w Belgii, 10 w Szwecji oraz, bonusowo, 4 pozycji w Nowej Zelandii i 2 w Kanadzie.

Notowanie Billboard Hot 100, najlepiej sprzedających się singli w Stanach Zjednoczonych, zostanie opublikowane w ten poniedziałek, 30 kwietnia, lecz bazując na dotychczasowych wynikach możemy przyznać jedno – ”No Tears Left To Cry” jest kolejnym dużym Ariany Grande.. A to tylko początek!