”No Tears Left To Cry” zainspirowało aktora serialu Glee do ujawnienia swojej orientacji seksualnej


 

M   22 Kwiecień 2018   Muzyka


”No Tears Left To Cry” zainspirowało aktora serialu Glee do ujawnienia swojej orientacji seksualnejNie ulega wątpliwości to, że muzyka Ariany Grande inspiruje (wystarczy spojrzeć na armię jej oddanych fanów jako dowód). Jej ostatni singiel, ”No Tears Left To Cry”, wydaje się być inspiracją dla bardzo ważnego ogłoszenia gwiazdy serialu Glee, Kevina McHale.

Jak zauważył Entertainment Tongiht, Kevin napisał 20 kwietnia na Twitterze: ”#NoTearsLeftToCry jest bardziej gejowskie ode mnie i AKCEPTUJĘ TO. Dziękuję ci Ariana”. W kolejnym tweecie, aktor dodał: ”Chciałbym zrobić remiks tej piosenki z Janet Jackson”.

Komentarz na temat jego tożsamości seksualnej nie pozostał niezauważalny, ponieważ fani szybko odpowiedzieli pozytywnymi i wspierającymi wiadomościami: ”O mój bożę, kocham cię!!!”, jeden fan napisał dodając emoji tęczy i serduszka. “Jestem z ciebie dumna. Kochamy cię”, dodała kolejna fanka. Obserwatorzy Kevina na Twitterze byli dumni z jego ogłoszenia.

Wsparcie trafiło również na Instagram Kevina. W tym samym tygodniu, aktor udostępnił swoje zdjęcie z Austinem McKenzie, co doprowadziło fanów do spekulacji na temat tego, czy się ze sobą spotykają. Podczas gdy ani Kevin, Ani Austin nie komentowali ich statusu związku, fani nadal dzielili się pozytywnymi wiadomościami w komentarzach na jego Instagramie. Jasne jest, że Kevin jest otoczony miłością fanów.. i mnóstwem emoji serc.

#mycoachella

Post udostępniony przez Kevin McHale (@kevinmchale)

Artykuł: Teen Vogue / Tłumaczenie: ArianaGrande.pl