Teorie na temat trzeciego albumu Ariany Grande | Ariana Grande Polska


 

M   10 Luty 2016   Inne


Teorie na temat trzeciego albumu Ariany GrandeW tym roku Ariana Grande zaprezentuje swoim fanom trzeci album, którego promocję rozpoczęła już w ubiegłym roku przy wydaniu singla “Focus” zdradzając, że album będzie nosił tytuł “Moonlight”. Od tego czasu piosenkarka zmieniła jednak koncepcję albumu i stwierdziła, że planuje zmienić również jego nazwę i zaskoczyć wszystkich tłumacząc swoją decyzję nagraniem nowego utworu, który stał się jej ulubionym.

Jakiś czas temu za pośrednictwem aplikacji Snapchat wokalistka opublikowała zdjęcie z dopiskiem “dw” – kilka chwil później fotografia zniknęła z jej profilu (sprawdź zdjęcie). W trakcie prezentacji nowego krążka na iHeartMedia Music Summit, Grande zaprezentowała się zgromadzonej publiczności w bluzie z tajemniczym napisem, który starała się zakryć za wszelką cenę. Wokalistka tego dnia opublikowała również fotografię, na której napisała, że jej fani póki co nie mogą zobaczyć jej napisu (sprawdź). Na zdjęciach z prezentacji zauważyć możemy fragmenty napisu – “rou” i “man” – “Dangerous Woman”? Tak brzmi tytuł trzeciego albumu artystki?

Kolejne teorie fanów dotyczą natomiast utworu “True Love”, który pojawił się na ostatnim świątecznym albumie EP gwiazdy. Według pogłosek na trzecim albumie artystka planuje zaprezentować nową wersję piosenki. Ile w tym prawdy? Kiedy fani piosenkarki poznają więcej szczegółów? Nie zanosi się, by nastąpiło to zbyt szybko. Wczorajszego wieczora (9 lutego) Grande znajdując wolną chwilę i odrywając się od pracy wymieniła ze sowimi obserwatorami kilka wpisów dając im tym samym do zrozumienia, że zaplanowane niespodzianki [nie] związane z nowym albumem(?) potrzebują więcej czasu na ostatnie poprawki.