15 July, 2020
hh


Troye Sivan potwierdza kolaborację z Arianą Grande na jego nowym albumie

Dzisiejszego poranka wokalista Troye Sivan podczas wywiadu w brytyjskim BBC Radio 1 zdradził, że na jego nadchodzącym albumie, który ma ukazać się w okolicach maja, pojawi się utwór nagrany w kolaboracji z Arianą Grande.

”Na albumie pojawi się przynajmniej jeden duet i jestem nim niesamowicie podekscytowany. Kocham tę piosenkę i tę osobę. Niedowierzałem, że udało mi się ją z nią nagrać. Kiedy dostałem [jej] wokal brzmiał dokładnie tak jak go sobie wyobraziłem [w tej piosence] i bardzo szczęśliwy” – powiedział i pod naciskiem dziennikarza wyjawił, że chodzi o współpracę z Arianą.

Australijczyk będąc wypytywanym, aby zdradził jak do tego doszło, dodał: ”Jesteśmy dobrymi znajomymi, poznaliśmy się jakoś dwa lata temu i utrzymujemy kontakt. Wyszliśmy razem [do studia], puszczałem jej muzykę i zapytałem ją, ’Zaśpiewałabyś w tej piosence?’. Byłem bardzo uciążliwy. Zacząłem zasypywać ją pytaniami, ’Czy byłaby kiedykolwiek taka możliwość? Jest jakaś szansa? Jeśli nie chcesz, nie musisz’, na co zaregowała z entuzjazmem, a potem po prostu to zrobiła i brzmi to dokładnie tak jak sobie wymarzyłem”.

Po zakończeniu wywiadu napisał na swoim Twitterze: ”Ariana Grande jest moją królową popu i nie mogę się doczekać, aż usłyszycie naszą piosenkę”.

Zobacz pełny wywiad poniżej w odtwarzaczu: