Variety donosi, że Ariana Grande będzie headlinerem festiwalu Lollapalooza 2019 | Ariana Grande Polska


 

M   15 Styczeń 2019   Inne


Variety donosi, że Ariana Grande będzie headlinerem festiwalu Lollapalooza 2019Według najnowszych doniesień Variety, Ariana Grande nie tylko będzie headlinerem tegorocznego festiwalu Coachella, lecz kolejnego dużego festiwalu Lollapalooza.

Według źródeł, rozmowy ze sztabem piosenkarki i organizatorami trwają od miesięcy i rozpoczęły się jeszcze przed ogłoszeniem, że będzie headlinerem na Coachelli.

”Krajowi organizatorzy festiwali, stojąc w obliczu niedoboru współczesnych mistrzów rocka, coraz częściej szukają popowych supergwiazd jako headlinera” – czytamy. Piosenkarka miałaby wystąpić pomiędzy 1-4 sierpnia w Chicago na Grant Park.

”Wydaje się, że Coachella podążyła za tropem Lollapalooza i uzmysłowiła sobie, że Grande jest idealnym wyborem na headlinera festiwalu, który nie jest już stricte powiązany z jego alt-rockowymi korzeniami.”

”Ariana cieszy się poziomem uznania, którego wiele supergwiazd popu nie ma, dzięki egzaltacyjnemu odbioru jej albumu “Sweetener “ i singla “Thank U, Next“, który stał się muzycznym wydarzeniem ostatnich miesięcy” – przekonuje magazyn.

Grande byłaby najmłodszą artystką w historii, która byłaby headlinerem na tym festiwalu.