15 November, 2019
hh

Niespodzianka! Ariana Grande i Victoria Monét ogłosiły wydanie nowej piosenki “Monopoly”

Kto powiedział, że po wydaniu dwóch albumów w przeciągu roku, nie możesz wydać nowej piosenki? Nic bardziej mylnego w przypadku Ari!

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Ariana Grande i Victoria Monét ogłosiły, że w poniedziałek wydadzą ich nowy utwór zatytułowany Monopoly, aby świętować sukces singla “7 rings” i albumu “thank u, next”, który według prognoz ma powrócić w tym tygodniu na szczyt zestawienia Billboard 200. Producentem piosenki jest Tommy Brown (“Be Alright”, “thank u, next”, “7 rings”).

Piosenkarka wyjaśniła, że wydawanie nowej muzyki, kiedy tylko ma na to ochotę, jest dla niej zdrowsze, autentyczniejsze i bardziej satysfakcjonujące: “niezależnie od wyników [jakie osiągnie], wolę to, ponieważ to prawdziwe i sprawia, że jestem szczęśliwa. żadnych gierek. kocham muzykę. kocham ludzi, z którymi ją tworzę. ostatnie miesiące sprawiły, że zakochałam się w tej pracy po raz kolejny.”

“dziękuję wam za wspieranie mich impulsywnych i nadmiernych premier nowej muzyki. pierwsze lata [kariery] były dla mnie bardzo ciężkie i wyczerpujące z energii. byłam zmęczona robieniem promocji, zawsze traciłam głos i nie wiedziałam, w jakim mieście się budzę, kiedy wstawałam. było warto i jestem, oczywiście, wdzięczna za wszystko, czego się nauczyłam i co wtedy osiągnęłam, ale teraz czuje się o wiele bardziej połączona [z muzyką, którą tworzę]. jeśli czuję, że jestem w stanie stworzyć niesamowite rzeczy z moimi przyjaciółmi w tak szybkim okresie czasu, to czemu mam się nimi nie podzielić? to niesamowite uczucie i wtłacza wiele świeżego powietrza w moje płuca.”