10 July, 2020
hh


Z ostatniej chwili: ”7 Rings” pobiło rekord największej ilości odtworzeń w 24 godziny w historii Spotify

Ariana Grande z kolejnym osiągnięciem w kieszeni! Singiel 7 Rings ustanowił nowy rekord najczęściej odtwarzanej piosenki w ciągu jednego dnia na Spotify.

Powiązane: Oops.. Ariana Grande podbiła serwisy cyfrowe z singlem ”7 Rings”. Znowu!

Według danych przedstawionych przez menadżera, Scootera Baruna, piosenka odnotowała pierwszego dnia 14,966,544 odtworzeń w tym serwisie. Dane publikowane przez platformę w codziennych aktualizacjach notowań różnią się ze względu na strefy czasowe, przez które odtworzenia są ucinane.

”7 Rings” stało się oficjalnie najczęściej odtwarzaną piosenką w historii Spotify, nie tylko w pierwszym dniu debiutu, ani w klasyfikacji kobiet, lecz ogólnie w ciągu 24 godzin. Grande zdetronizowała piosenkę ”All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey, która odebrała ten tytuł utworowi “SAD!” rapera XXXTentacion 25 grudnia zeszłego roku.

Warto wspomnieć, że zanim Carey wróciła ze swoim świątecznym przebojem w grudniu, tytuł najczęściej odtwarzanej piosenki w historii serwisu w klasyfikacji kobiet nosiło Thank U, Next, które pobiło go 5 dni z rzędu w listopadzie 2018 roku.

Powiązane: ”thank u, next” piąty raz z rzędu pobiło rekord najczęściej odtwarzanej żeńskiej piosenki na Spotify