10 July, 2020
hh


Z wizytą w “Universal Studios Orlando”!

Ariana Grande bez skrępowania przyznaje, że jest ogromną fanką jednego z najpopularniejszych parków rozrywki na świecie Universal Studios Orlando, którego jest stałą bywalczynią. W związku z urodzinami jej brata, Frankiego, które odbyły się wczorajszego wieczora, artystka wpadła na pomysł połączenia ze sobą tych dwóch rzeczy i w gronie najbliższych wraz z jubilatem wybrała się do parku rozrywki położonym na Florydzie.

Kilku fanom udało się zauważyć młodą piosenkarką o czym dali znać za pośrednictwem Twittera, “O mój boże! Właśnie zobaczyłem Arianę Grande! Śmiała się i miała świetny humor!” – czytamy w jednej z pozostawionych relacji. Jedną z ulubionych części jazdy po parku rozrywki dla wokalistki był z pewnością akcent z bohaterami bestselleru “Harry Potter”, którego jest dużą fanką. “Hogwarts, diagon alley, gringots.. to dla mnie za dużo! Moje serce więcej nie zniesie!”, zakomunikowała w jednym z ostatnich wpisów. “Dziękuję Walt Disney World (część parku w Universal Studios Orlando) za sprawienie 7 urodzin Frankiego tak specjalnymi!” – podziękowała w kolejnym. Urodzinowy wieczór zakończył się natomiast na oglądaniu filmów w domu piosenkarki.

Za pośrednictwem swojego profilu w aplikacji Snapchat, Ariana udokumentowała cały przebieg wydarzenia, a w przypadku jego przegapienia, poniżej prezentujemy kilka filmików i zdjęć zamieszczonych przez artystkę. Aby zobaczyć pliki kliknij w rozwinięcie artykułu.