Dzisiejszej nocy z 24 na 25 września, Ariana Grande była jedną z gwiazd, która uświetniła muzyczne wydarzenie niosące jedność i pokój mieszkańcom Charlottesville, ”A Concert For Charlottesville”, gdzie kilka tygodni temu doszło do zamieszek politycznych.

Piosenkarka zaprezentowała zgromadzonej publiczności na Scott Stadium cztery utwory: ”Side To Side”, ”Be Alright”, ”One Last Time” i ”Dangerous Woman”. Oprócz artystki w wydarzeniu udział wzięli także, m.in. Dave Matthews Band, Pharrell Williams, Justin Timberlake, Chris Stapleton.

”Chcę wam bardzo podziękować za zaproszenie mnie dzisiejszej nocy i zebranie się razem oraz szybko powiedzieć jak niesamowicie dumna jestem z bycia częścią generacji, która jest pasjonatem tworzenia zmian i sprawiania, że rzeczy stają się lepsze, jak dumna jestem z bycia częścią generacji, która nie chce być cicha, odmawia milczenia. Dziękuję wam i kocham was. Używajcie dalej swoich głosów i czyńcie to miejsce bardziej bezpiecznym dla każdego, celebrujcie siebie nawzajem i nasze różnice”, powiedziała w trakcie koncertu.

Poniżej sprawdzisz zdjęcia i nagranie wideo z występu:

ZDJĘCIA: Show

ZDJĘCIA: Backstage

WIDEO: Pełny występ