W 2014 roku największym elektronicznym hitem roku było bez wątpienia ”Break Free“ nagrane w kolaboracji przez Arianę Grande i Zedda. Dj powrócił do tego momentu w jednym z najnowszych wywiadów, wspominając po raz kolejny o chęci nagrania kolejnego numeru z piosenkarką.

”Szczerze, prawie wszystkie piosenki, które tworzę wysyłam do niej lub jej obozu”, zdradził zapytany o szanse na stworzenie kolejnego utworu z wokalistką. ”Uwielbiam z nią współpracować i wydaje mi się, że naszym fanom spodobał się rezultat naszej współpracy [”Break Free”]”.

”Ważne jest, aby znaleźć odpowiednią piosenkę”, dodał. ”Nie jestem za łączeniem ludzi ze sobą do współpracy tylko dlatego, że oboje odnieśli sukces i mają hit. To musi być coś odpowiedniego, jak dotąd nie udało nam się znaleźć odpowiedniego utworu”.

”Nigdy nie wiesz.. powiem bezpiecznie, że za 10 lat”, zażartował o potencjalnym nagraniu kolejnego wspólnego numeru. ”Jestem pewny, że stworzymy kolejną wspólną piosenkę, to musi być po prostu ta odpowiednia”.

Zobacz nagranie wideo z wywiadem poniżej: