4 June, 2020
hh


Zobacz zjawiskowe występy i pełny wywiad z Arianą Grande w specjalnym programie dla BBC

Zeszłego wieczora, zgodnie z zapowiedziami, wyemitowany został specjalny program z udziałem Ariany Grande dla BBC, który nagrany został podczas jej pobytu w Londynie.

Piosenkarka zaprezentowała materiał z jej najnowszego albumu Sweetener i opowiedziała o jego tworzeniu. W wywiadzie poruszono również temat zdrowia psychicznego, a także wydarzeń z Manchesteru zeszłego roku.

Grande, która otwarcie wyjawiła, że zmaga się z zaburzeniami lękowymi, zapewniła jej fanów, że nie czucie się w porządku jest OK i zachęciła, aby kontaktowali się ze sobą w chwilach, gdy tego potrzebują i nie zostawali z tym sami.

”Masz wzloty i upadki, czasami przez kilka tygodni będziesz świetnie funkcjonował i nie odczuwał lęku” – wyjaśniła. ”Ale potem może się wydarzyć coś, co to wyzwoli, i przez kolejne dni przechodzisz załamanie.”

”Ma się upadki i wzloty, ale najważniejsze to pamiętanie, że jesteś najmniej samotny. Każdy się z tym boryka. Porozmawiaj ze swoimi najbliższymi, kontaktuj z ludźmi, szczególnie z twoimi przyjaciółmi w Internecie. Jest tak wielu ludzi, którzy się tak czują, więc naprawdę nie należy się obawiać, trzeba wyciągnąć rękę i porozmawiać o tym.”

Dodała: ”To głupie, ponieważ (mogąc robić to, co kocham) czuję się jak najszczęśliwsza, najbardziej błogosławiona dziewczyna na świecie, więc czuję się winna, że się z tym borykam.”

”To po prostu siedzi w twojej głowie. To obłędne, jaką to ma moc. Bez znaczenia, jak dobrze ci się wiedzie, to może zmienić wszystko. Potrzeba dużo pracy, terapii, dbania o siebie i dużej ilości miłości.”

Davina McCall, dziennikarka, która prowadziła rozmowę, podziękowała wokalistce za powrót do Manchesteru i zorganizowanie koncertu charytatywnego po ataku terrorystycznym na jej koncercie. “Naród, my wszyscy, wzięliśmy cię pod nasze skrzydło, ponieważ wróciłaś” – powiedziała McCall w imieniu wdzięcznych Brytyjczyków, na co wyraźnie poruszona Grande odpowiedziała: ”Dziękuję.”

W trakcie wywiadu wyemitowano wideo z mieszkańcami miasta, którzy podziękowali za niesamowity wkład Grande, miłość do miasta i nazwali adoptowanym mieszkańcem Manchesteru.

Obejrzyj wywiad i zobacz występy poniżej!

PEŁNY PROGRAM