28 May, 2023
hh

Ariana i Joan Grande w słowach wsparcia dla Demi Lovato: ”Wszyscy jesteśmy ludźmi”

Zeszłej nocy świat obiegła wiadomość o piosenkarce Demi Lovato, która przez przedawkowanie narkotyków nieprzytomna trafiła do szpitala. Rodzina Grande wsparła wokalistę w tym trudnym dla niej czasie.

POPULARNE ✪

Ariana Grande nominowana w najważniejszych kategoriach na MTV Video Music Awards 2018

W krótkim liście Joan Grande, mama Ariany, pozdrowiła Lovato, życząc jej szybkiego powrotu do zdrowia. Przeczytaj pełny list poniżej:

”Kocham Cię, Demi”

Jestem przybita z powodu Demi. Mam nadzieję i modlę się o to, aby wyzdrowiała szybko i zachowała trzeźwość.. To wymaga pracy, ciężkiej pracy, ale z wsparciem i miłością odniesie sukces! Jesteśmy tu dla niej.. Jest słodką, życzliwą osobą, która zawsze w moim odczuciu ukazywała miłość wszystkim w moim świecie. Gdy Frankie zmagał się z nałogiem, ona była dla niego, i jak wiemy, świętował w tym roku rok trzeźwości. Zawsze wspierała również Arianę, dzieliła przeżyciami związanymi ze sławą, dorastaniem na oczach wszystkich. Kobiety wspierające kobiety, co za wspaniała idea! Tak, kobiety mogą się wspierać i tak się dzieje! W obliczu mojej dzisiejszej introspekcji, przychodzę z kolejną ideą.. Postanówmy coś dziś wszyscy.. Spróbujmy być dla wszystkich mili, pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy ludźmi i nikt nie jest lepszy od drugiego. Spróbujmy dzielić się miłością i światłem, nie oceniajmy.. Nie rozprzestrzeniajmy nienawiści. Jeśli nie masz nic dobrego do powiedzenia, nie mów tego. Nigdy nie wiesz, jak bardzo możesz tym kogoś zranić. Próbuj nie budować poczucia własnej wartości ściągając innych na dno. Nigdy nie wiesz, czy dzielenie się miłością i światłem nie da Ci przypadkiem poczucia własnej wartości, którego tak zdesperowanie szukasz. Nikt nie wie przez co przechodzi druga osoba, więc dlaczego by ich nie wspierać, zamiast rozrywać na kawałki? Żaden fandom nie jest lepszy od drugiego, wspieraj tego, kogo kochasz, nie ubliżając innym. Jaki z tego morał? Nie wnoś czyjegoś osiągnięcia do rozmowy, aby przebić osiągnięcie drugiej osoby, dlaczego by nie świętować samego osiągnięcia? Ja wiem, to dużo, ale spróbuj tego dziś! Może poczujesz się tak dobrze, zanim pójdziesz dzisiejszej nocy do łóżka, że jutro będziesz chciał spróbować tego ponownie. To ciężkie, ale szczerze, ile jest warte posiadanie czegoś, na co nie zapracowałeś? Dajcie mi znać, jak Wam idzie.. Rozsyłajcie miłość.

”Demi, życzę Ci dużo miłości.. Ode mnie dla Ciebie!”