19 May, 2022
hh 


Ariana Grande i jej menadżer Scooter Braun są ze sobą bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej

Na początku 2016 roku prasę obiegła wiadomość, że Scooter Braun przestał być menadżerem Ariany Grande. Po wielu wspólnych sukcesach, piosenkarka zdecydowała się zrezygnować z dalszej współpracy z Braunem. Po 6 miesiącach ponownie połączyli siły i obecnie są ze sobą bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej.

W nowym wywiadzie dla magazynu Complex, Braun powrócił do tego momentu. ”Jeden z moich mentorów powiedział mi kiedyś, że każdy artysta, którego kocham będzie mógł mnie wywalić, i jeśli powiedzenie mu prawdy okaże się dla mnie moim upadkiem — OK, niech tak będzie. Justin, Ariana lub ktokolwiek z kim jestem blisko i traktuję jak rodzinę, to może się wydarzyć”, powiedział. Zapytany o to czy kiedykolwiek to się wydarzyło, odpowiedział, ”Ariana! Ariana mnie opuściła, ponieważ powiedziałem jej swoją prawdę i bardzo się na mnie zdenerwowała. Nie mogę powiedzieć o co chodziło, ale wyrzuciła mnie i 6 miesięcy później wróciła, rozmawialiśmy, przeprosiła mnie i zaproponowała powrót, i właściwie, jesteśmy ze sobą bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej.”

Ariana Grande w jednym z ostatnich wywiadów dla Variety również wypowiedziała się o swoim menadżerze. ”Scooter jest znakomitym strategiem i biznesmenem, to oczywiste”, powiedziała. ”Ale jego największą zaletą dla mnie jest to, że jest bardzo lojalną osobą przejmująca się artystami, których reprezentuje i traktuje ich jak ludzi, a nie projekty. Doceniam to w nim.”

Przez rozstanie na początku 2016 roku, Braun nie był odpowiedzialny za promocję przy wydaniu trzeciego studyjnego albumu Ariany Grande, ”Dangerous Woman”. Duet zaczął ponownie ze sobą współpracować od wakacji zeszłego roku.