31 March, 2023
hh


Ariana Grande i Lady Gaga w jednej piosence. Wszystko, co wiemy o współpracy

Ariana Grande i Lady Gaga w jednej piosence

Aktualizacja — 25 MARCA 2020

Producent i przyjaciel Ariany Grande, Tommy Brown, potwierdził podczas transmisji na żywo na Instagramie, że utwór istnieje i ma zostać wydany.

W międzyczasie Lady Gaga udzieliła wywiadu, w którym wspomniała, że nagrała piosenkę z piosenkarką, która doświadczyła traumy na oczach całego świata. Opisuje go jako celebrację na parkiecie wszystkich wylanych łez i opowieść o poddaniu się spustoszeniu. (“It’s coming down on me, water like misery”)

“Usiadłam z nią i rozmawiałyśmy o naszych życiach. To dwie kobiety konwersujące o tym jak iść do przodu i jak być wdzięcznym za to, co robisz” – powiedziała Gaga.

WCZEŚNIEJ — 8 MARCA 2020

Nowa muzyka od Ariany Grande na horyzoncie?

Po sieci krążą pogłoski, że Ariana Grande została zaproszona przez jej włoską koleżankę z branży Lady Gagę na jej najnowszy album zatytułowany Chromatica.

Według doniesień insidera, który do tej pory publikował sprawdzone informacje odnośnie nowej ery piosenkarki, wspólnej piosence opisywanej jako “klubowy przebój” o rzekomym tytule Rain On Me towarzyszył będzie “wysokobudżetowy” teledysk wyreżyserowany przez Roberta Rodrigueza. Co ciekawe, konto osoby, która podzieliła się ową informacją twierdząc, że była na planie zdjęciowym zostało natychmiast zawieszone przez Twittera.

Kilka dni temu, choreografka Abby Lee Miller znana z programu Dance Moms opublikowała post na Instagramie, zdradzając, że wpadła w studio tanecznym w Burbank na Arianę Grande i Lady Gagę, co podsyciło spekulacje odnośnie współpracy.

Uwadze fanów nie przeszedł również fakt, że kilka miesięcy temu Gaga zaobserwowała Arianę na Instagramie. To może się wydawać wielką sprawą, biorąc pod uwagę, że obserwuje jedynie 48 osób, a w tym tylko dwie inne gwiazdy popu (Keshę i Rihannę). Dociekliwi detektywi zauważyli również, że Ari polubiła posty Gagi nawiązujące do jej nowego albumu.