28 May, 2023
hh

Ariana Grande stanęła w obronie Justina Biebera

Po występie na Coachelli u boku Ariany, Justin Bieber został szeroko skrytykowany za swoje wykonanie i zarzucono mu występ z taśmy. Piosenkarka stanęła w jego obronie.

Szczególnie bolesna dla muzyka była wypowiedź dziennikarki Morgan Stewart, która w programie E! obraziła jego osobę. Grande wyjaśniła zaistniałą sytuację i wypowiedziała się na temat ludzi pracujących w tabloidach, którzy za wszelką cenę próbują wylać wiadro pomyj na artystów, nie zważając na to, przez co przechodzą.

“ludzie wyglądają obrzydliwie, kiedy mówią tak o innych. nie ma znaczenia jak wyglądasz lub jak długo się przygotowywałeś/aś, w tym momencie jesteś dla mnie obrzydliwy/a. jak ludzie mogą oglądać takie gówna. lmao.”

“zdecydowaliśmy, żeby justin pojawił się na scenie 10 minut przed tym jak zaczęłam występować. nie mieliśmy prób. justin śpiewał z podkładem w tle, tak jak inni. ludzie się nudzą i nie mają pojęcia, jak to jest być kontrolowanym na każdym kroku. świat był szczęśliwy, że miał cię ponownie na scenie.”

“twoi fani, przyjaciele i świat jest zachwycony mając cie z powrotem. wszyscy byli szczęśliwi, widząc cię takiego uśmiechniętego. nikt nie rozumie, jak to jest być tobą, ale to nie ich sprawa, żeby się tym zajmowali. twórz muzykę, jesteś kochany.”

“wszyscy chcą atencji i wyglądają głupio, próbując ją zdobyć. stwórzcie coś i podnoście ludzi na duchu, zamiast tego. ludzie są zagubieni. pewnego dnia dotrze do wszystkich, którzy pracują w tych blogach, jak niespełnieni są i jak bezcelowe jest to co robią, i być może wtedy skupią się na czymś innym. to będzie dla nich piękny dzień. nie mogę się doczekać, aż poczują się dobrze wewnątrz.”

“nie lubię, kiedy ludzie próbują rujnować piękne chwile moim przyjaciołom. to wszystko.”

“frustracja związana ze społeczeństwem i to jaki sposób życia wybiera to już inny temat. bardzo ważny i zdecydowanie o czymś więcej, niż o trollach.”