28 May, 2023
hh

Ariana Grande zdobyła 4 nagrody i wykonała “Rain On Me” z Lady Gagą na MTV VMA 2020

Ariana Grande Lady Gaga VMA

Coroczna wielka gala MTV Video Music Awards 2020 już za nami. W tym roku niekwestionowany trium odniosły Lady Gaga i Ariana Grande, które zdobyły najwięcej nagród.

Przebojowy duet został nagrodzony 3 nagrodami w kategoriach Best Collaboration (Najlepsza współpraca), Best Cinematography (Najlepsza kinematografia) i Song of the Year (Piosenka roku) za “Rain On Me” stając się najczęściej nagradzaną żeńską współpracą w historii gali.

Wyróżniony został również teledysk do piosenki Stuck with U z Justinem Bieberem, który zdobył nagrodę w kategorii Best Music Video From Home (Najlepszy teledysk nagrany w domu).

“Ariana i ja naprawdę połączyłyśmy się przez tę piosenkę” – powiedziała Gaga w swojej przemowie. “Jesteśmy siostrzanymi duszami. To jest dla nas, dziewczyno. Obydwie wiele przeszłyśmy, ale byłyśmy gotowe, żeby podzielić się tym ze sobą. Kocham cię, Ari. Zamieniłyśmy nasze łzy będące niekończącym się deszczem w diamenty, które zawsze będę cenić, kochanie.”

“Dziękuję Ci Gaga za zaproszenie mnie Zawsze będę cię kochała z całego serca. Byłaś znakomita dzisiejszej nocy. Jestem wdzięczna za bycie tego częścią razem z tobą […] Dziękuję moim skarbom, którzy głosowali. Kocham was” – podziękowała Ariana w social mediach.

Ze względów bezpieczeństwa, uroczystość została nagrana częściowo wcześniej.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii (przejdź) i pełny występ poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

happy VMA day ::)

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)