30 January, 2023
hh


Justin Bieber flirtuje z Arianą Grande?

Od wczorajszego wieczora amerykańskie media żyją konfrontacją pomiędzy Justinem Bieberem, Arianą Grande i jej nieoficjalnym partnerem. Nie obce są nikomu nieustanne próby flirtu kanadyjskiego wokalisty z ogromem kobiet, którymi otacza się do koła oraz skandalami z nimi związanymi. Tym razem Kanadyjczyk skupił na sobie wzrok za sprawą jednej z ostatnich aktywności na portalu Instagram, gdzie skomentował najnowsze wideo Ariany Grande.

Chłopak wywołał burzę fanów komplementując wokalistkę słowami “Cholera, wyglądasz tak dobrze”, co spotkało się z zakłopotaniem fanów wokalistki i zazdrością “Beliebers”. Zauważając poczynania muzyka, Ricky Alvarez, postanowił nie pozostać obojętnym na próby flirtu z wokalistą i natychmiast mu odpowiedział. “Zachowuj się graczu.. Już ci mówiłem”. W mediach zaważało. Natychmiast ustawiono dwójkę komentatorów przeciwko sobie. Ricky był zazdrosny, zły? Przecież nie obce mu są próby wcześniejszego zdobycia bliższego kontaktu Justina z Arianą.

Kilka chwil później za pośrednictwem Twittera wokalistka udostępniła kilka wpisów, w których wyraziła lekkie zażenowanie zaistniałą sytuacją. “Lol, nie”, zakomunikowała w pierwszym z nich nie określając dokładnie do kogo kieruje swoje słowa. “Nie dzisiaj diable! (Justinie?) Kończę tworzyć album & żyję moim uroczym życiem bez dram!” (bezsensownych i żenujących sytuacji) – zakomunikowała w ostatnim wpisie, który przypadł do gustu Lorde. Autorka hitowego albumu “Pure Heroine” udostępniła go w swoim profilu dodając “Ten wpis jest moim życiem! (przejdź)”. Czyżby ona również słyszała o jednodniowych podojach Kanadyjczyka?