25 May, 2022
hh 


Menadżer Ariany, Scooter Braun, o ataku: “Odpowiemy wszystkim, co myślicie, że nam zabraliście”

Poniedziałkowy horror (22 maja) zamachu na koncercie Ariany Grande na Manchester Arena w Anglii pozostanie na zawsze wśród ocalałych. Ale to nie musi określać ofiar, Grande, ani jej menadżera, Scootera Brauna.

W poruszającej wiadomości opublikowanej w czwartkowy poranek (25 maja) na Twitterze, Braun — który również zajmuje się karierą między innymi Justina Biebera — napisał o tym jak pojechał na kolację z rodzicami na koreański grill w środę w nocy i “doznał radości” po raz pierwszy od kilku dni. Pili, jedli, śmiali się za stołami, podczas czego Braun doznał emocjonalnego uświadomienia wpływu ataku na niego i tego, jak będzie żył z nim przez resztę swojego życia.

“Przypomniałem sobie, że jesteśmy wolni. Wszyscy jesteśmy różni, ale możemy cieszyć się wzajemnym towarzystwem”, napisał w serii wpisów o następstwie ataku terrorystycznego, który przyniósł 22 ofiary śmiertelne i kilku rannych. “Będę czcił tych, których straciłem żyjąc pełnią życia każdego dnia. Pełnią zabawy, pełnią śmiechu, pełnią radości. Przywitam z zadowoleniem odmienności mojego bliźniego, pragnienie terroryzmu polega na tym, aby odebrać poczucie wolności i radości. Nie. To moja odpowiedź. Nie. Nie możemy na to pozwolić. Strach nie może panować nad tym dniem.”

Braun napisał, że więcej ludzi umiera podczas wypadków samochodowych każdego roku niż przez terroryzm, a mimo to nadal jeździmy autami.

“Wybieram życie, niż się bać. Więc.. Manchester stoję z tobą. Jakart staję z tobą.. Wy, dzieci w Syrii, staję z Wami. Będziemy Was czcić, nie poddając się ciemności. Jeśli myślicie, że nas przeraziliście.. że tchórzliwy czyn sprawił, że zmieniliśmy sposób w jaki żyjemy.. przepraszam. Wszystko co zrobiliście sprawiło, że doceniamy to każdego dnia. Musimy walczyć z nadzwyczajnym złem nadzwyczajną wybitnością. Walczyć. Dobrej nocy świecie. Jutro żyję w pełni.”

Braun powiedział, że będzie czcił ofiary “śmiejąc się, kochając i żyjąc”, i żyjąc w pełni swoim życiem dla każdego “cudownego niewinnego dziecka, którego życie zostało zabrane zbyt szybko. Jestem wściekły? Jak cholera. Jak odpowiemy? Odpowiemy wszystkim, co myślicie, że nam zabraliście.. miłością, radością i życiem.”

Artykuł: Billboard / Tłumaczenie: ArianaGrande.pl