19 May, 2022
hh 


Menadżer Ariany wyznał, że Sony Music nie chciało podpisać z nią kontraktu. ”Oni stracili, my zyskaliśmy”

Scooter Braun, menadżer Ariany Grande, udzielił wywiadu Talks at Google, w którym powrócił wspomnieniami do momentu poznania jej i rozpoczęcia razem współpracy oraz opowiedział o wspólnej podróży przez lata.

Braun przypomniał, że natrafił na Arianę na YouTube i zdradził, że wytwórnia Sony Music nie chciała podpisać z nią kontaktu, pomimo faktu, że grała w dwóch serialach stacji Nickelodeon, która była z nią związana.

”Powiedzieli, że ona nie jest gwiazdą i nie dadzą jej wydać albumu. Odmówili jej. Oni stracili, my zyskaliśmy”.

Na początku 2016 roku duet przez konflikt przestał ze sobą współpracować. ”Pewni ludzie wprowadzali niezgodę między nami, powiedziałem to, co czułem i przestaliśmy współpracować. Po 6 miesiącach, kiedy ci ludzie pokazali swoje prawdziwe oblicze, Ariana zadzwoniła do mnie i zaproponowała spotkanie. Wybaczyliśmy sobie wszystko, zaczęliśmy ponownie współpracować i odnieśliśmy wielki sukces”.

Braun poruszył również temat ataku terrorystycznego w Manchesterze, wyznając, że ”Ariana mogłaby zarobić więcej odwołując resztę trasy, biorąc pieniądze z ubezpieczenia, niż zarobiła za całą trasę”, ale zdecydowała się występować, aby pozostać wierną samej sobie i jej wartościom.

Zobacz pełny wywiad w odtwarzaczu poniżej.