29 May, 2023
hh

O nas

Ariana Grande Polska · Arizone to największe centrum fanów Ariany Grande w polskim internecie. Jesteśmy nie tylko największą polską stroną poświęconą Arianie, ale i kilkudziesięciotysięczną społecznością zintegrowanych fanów. Arizone to największa baza polskich Arianators.

Fanklub powstał w sierpniu 2014 roku i zmienił nazwę, dodając człon Arizone w styczniu 2016 roku i wpisał się na stałe w życie polskich fanów.

Cytowało i udostępniało nas wiele polskich mediów — począwszy od RadiO ESKA, RMF FM i Radio Zet przez portale muzyczne i informacyjne aż do stacji telewizyjnych takich jak ESKA TV czy VIVA.

Prowadzimy dwie największe grupy polskich fanów: Arianators i Ariana Grande Polska (Arizone), a w mediach społecznościowych obserwują nas dziesiątki tysięcy Polek i Polaków.

W 2018 roku objęliśmy patronat nad czwartym studyjnym albumem Ariany Grande, “Sweetener”, a nasze logo widniało na okładce albumu we wszystkich sklepach muzycznych w całym kraju. Współpracujemy i pozostajemy w stałym kontakcie z wytwórnią Universal Music Polska.

Arizone to źródło informacji, miejsce dyskusji i platforma polskich fanów. Tworzymy strefą Ariany.