28 May, 2023
hh

Podsumowanie roku Instagrama i Spotify

Miesiąc grudzień, to czas, w którym przeróżne media, portale muzyczne czy tabloidy tworzą podsumowania całego roku, w których podliczają poszczególne osiągnięcia danego artysty sumując je i zamieszczając w przeróżnych notowaniach. Nie inaczej dzieje się w tym roku, gdyż wiele przeróżnych portali stworzyło już swoje rankingi. Tak jak Instagram, w którego notowaniach nie mogło zabraknąć Ariany Grande!

Wokalistka uplasowała się na #4 pozycji z wynikiem ponad 50 milionów obserwatorów w rankingu biorącym pod uwagę najczęstsze obserwacje, pobijając tym samym takich artystów jak Justin Bieber, Katy Perry, Nicki Minaj, Miley Cyrus czy Rihanna. W tym roku, konto piosenkarki wzbogaciło się o ponad 30 milionów obserwatorów, pozwalając zająć jej tym samym #2 miejsce pod względem najchętniej obserwowanym kontem w bieżącym roku. Gratulacje należą się również fanom młodej artystki, dzięki którym singiel “Focus” stał się #7 najczęściej komentowanym utworem, czyniąc nich tym samym #3 najbardziej aktywnym fandomem na platformie. Najczęściej lajkowanym zdjęciem w profilu Grande została jedna z fotografii wykonana wiosną bieżącego roku. Sprawdź zdjęcie tutaj. Nieoczekiwaną ciekawostką okazał się fakt, że najczęściej lajkowanym zdjęciem w profilu Justina Biebera, okazała się fotografia wykonana w trakcie jednego z koncertów trasy The Honeymoon Tour, w trakcie której u boku Ariany wystąpił młody Kanadyjczyk.

Swój ranking postanowił stworzyć również portal streamingowy, Spotify, którego słuchacze z całego świata za pewną opłatą, mogą słuchać wszystkich albumów swoich ulubionych artystów w jak najlepszej jakości! W zestawieniu pojawiła się również Ariana Grande, która jest jedną z najpopularniejszych artystów na portalu. Według zestawienia, piosenkarka zajęła #4 pozycję wśród najczęściej odsłuchiwanych wokalistek oddając pierwsze miejsce w ręce Rihanny oraz #2 miejsce, pod względem najchętniej odsłuchiwanego artysty w historii Spotify. Ostatni album młodej gwiazdy odsłuchano tam ponad 1.2 miliarda razy!

Dodaj komentarz